Velikonoční věnec na dveře šustí


Velikonoční věnec na dveře v přírodních tónech o průměru 40 cm.

Cena: 622.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Velikonoční věnec na dveře v tradičním duchu. Věnec z šustí jsem přizdobila záplavou vajec, vejce s kvítky jsou umělá, ostatní pravá. Aranžmá je oživeno umělým mechem, pravým preparovaným mechem a umělou jarní zelení. Přírodní ráz dotváří krajková stuha s koženým řemínkem a přírodním lýkem společně s hnědými pírky. Věnec je trvanlivý a vydrží nejen tyto svátky. A ještě praktický postřeh, spodní vrstva věnce je měkká, nehrozí žádné poškození dveří. 

K věnci většinou přikládám dlouhé lýko, ale pokud to jde pověste věnec rovnou na háček, věnec pak nebude ve větru vlát.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Věnec na dveře
Materiál:sušené části rostlin, skořápky pravé, vejce umělé, umělé rostliny, látka, peří
Rozměry:průměr 40 cm, hloubka 15 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:vrba, zimostráz, islandský mech, bělomech
Tvar:kruh
Barva:zelená, béžová, hnědá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven i dovnitř
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace je z přírodních materiálů a neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně věnec využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy, pak vydrží bez problémů. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět