Velikonoční věnec na dveře přírodní


Velikonoční věnec na dveře z přírodních materiálů.

Cena: 599.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Přírodní velikonoční věnec na dveře. Vydrží vám celou sezónu bez jakékoli péče.

Slaměný věnec jsem přizdobila velkým množstvím přírodních materiálů. Dominují velikonoční motivy, jako barvené pravé skořápky, nebarvené poloviny skořápek a keramická ovečka s vlnou. Vše doplňuje živý buxus, který bez problémů seschne. Sušené větvičky, sisálová vlákna, preparovaný mech, sušená hortenzie, peříčka a plody eukalyptu. Spodní část věnce  neobsahuje žádné drátky ani tvrdé proutky nehrozí poškození dveří ani při tom největším vichru.

K věnci většinou přikládám dlouhé lýko, ale pokud to jde pověste věnec rovnou na háček, věnec pak nebude ve větru vlát.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Věnec na dveře
Materiál:sušené části rostlin, živé větvičky, skořápky pravé, keramika, peří
Rozměry:průměr 30cm, hloubka 11cm
Hmotnost:
Druh rostliny:zimostráz, ozdobnice, islandský mech, hortenzie, pryšec,
Tvar:kruh
Barva:zelená, béžová, hnědá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace je z přírodních materiálů a neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. V této dekoraci je živý zimostráz, který vydrží velmi dlouho a dobře seschne. Daleko déle vydrží čerstvý venku v chladu.