Moderní velikonoční dekorace růžová


Moderní a přesto romantická velikonoční dekorace na stůl.

Cena: 770.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Tento trend pro rok 2018 je kombinace pudrově růžové, bílé, pastelově modré, šedomodré a neutrálních odstínů šedé, stříbrné, černé či krémové. A protože si odstíny pastelově růžové výborně rozumí s květinami, zvolila jsem tuto barevnou kombinaci pro jarní dekorace. Díky nim bude váš domov působit útulně, vzdušně a romanticky.

Velikonoční dekorace na sváteční stůl, moderní a velmi neobvyklá. Přesto působí velmi romanticky. Dřevěný šedý tác jsem naplnila květy v růžové barvě. Kvítky jsou zabalené do růžového papíru, čímž získává dekorace neotřelý vzhled. Dominantou je růžové vejce usazené do sena. Společnost mu dělá záplava vajec a skořápek v růžové a bílé, usazených na zeleném mechu. Probouzející se jarní přírodu evokují suché větvičky s dřevěnými ptáčky a narašené bylinky, či růžová pírka. K šedému dřevěnému tácu ladí kulatá dřívka v šedém tónu. A protože je dekorace z umělých květů a sušených doplňků, vydrží vám nejen tyto svátky.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Dekorace na stůl či komodu
Materiál:sušené části rostlin, skořápky pravé, vejce umělé, dřevo, umělé rostliny
Rozměry:40 x 14 cm, výška 15 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:sasanka, růže, hortenzie, pryšec, modřín, řeřicha
Tvar:obdélník
Barva:růžová, šedá, zelená, bílá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:dovnitř
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně ji využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy, pak vydrží bez problémů. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět