Jarní dekorace na stůl box


Něžné pastelové tóny, svěží romantika na váš stůl.

Cena: 810.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Jarní dekorace na stůl v něžných pastelových tónech. Dekorace je trvanlivá, vše je sušené či umělé.

Pastelové barvy k jaru a k velikonocům patří. Dominantou šedohnědého dřevěného boxu je velké vejce poseté střípky skořápek. Je usazené do záplavy kvítků, skořápek a pírek. Neobvyklá velikonoční dekorace na stůl do moderního bytu, která rozzáří váš stůl. 

K dekoraci můžete mít i věnec na dveře ve stejném stylu.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Jarní a velikonoční dekorace na stůl
Materiál:látkové květy, umělá zeleň, pravé skořápky, dřevo, peří
Rozměry:délka 30cm, šířka 20cm, výška 18 cm
Hmotnost:0,44 kg
Druh rostliny:pivoňky, kapradí, pelyněk, růže
Tvar:obdélník
Barva:pudrově růžová, bílá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:dovnitř
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně ji využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy, pak vydrží bez problémů. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, látkovým květů by vlhkost nesvědčila.