Vánoční věnec na dveře měděný


Vánoční věnec na dveře ve skořicové a měděné rozzáří váš vchod.

Cena: 686.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Vánoční věnec na dveře v záplavě hnědé a měděné. Věnec je nyní dostupný na hnědém plyšovém základu místo proutí. Přízdoba je beze změny.

Hojnost k Vánocům odnepaměti patří. Smrkové šišky jsou doplněny hvězdičkami z kůry, badyánem, eukalyptem, cypřišovými šištičkami, jedlými kaštany a dřevěnými srdíčky. Slavnostní ráz dodají baňky, třpytivé hvězdičky a měděný sob. Věnec je zespodu měkký, nehrozí poškrábání dveří.

Průměr věnce je 25 cm, výška z boku 15 cm.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)