Svatební set největší


Květiny pro svatbu s rodinou a přáteli a výzdoba obřadního místa a hostiny.


Cena: 1200.00

Zvolte variantu produktu

Poplatek za konzultaci a návrh svat. set největší

Záloha 50% svatební set největší

Kolik stojí svatba celkem

Množství

Pro váš přehled a představu o cenách jsem připravila svatební sety v šesti velikostech.

U každého balíčku je cena navržena tak, aby byly kytice a květinová výzdoba reprezentativní a důstojné svatebního obřadu. S velikostí balíčků přibývá objem a bohatost květinových vazeb. Jednotlivé sety lze samozřejmě doplnit o další položky, které v něm postrádáte.

Fotografie jsou pouze ilustrativní, slouží jako ukázka mé tvorby. Zásadní je seznam položek, aby jste měli představu kolik květinových vazeb dodám za uvedenou cenu. Počítány jsou obvyklé druhy květů. Vzhled, styl a barevnost květinových vazeb budu navrhovat na základě konzultace na míru vašemu obřadu. A to je to co na svatbách miluji, tu ohromnou moc květin udávat či podtrhnout styl celé svatby a dodat svatebnímu dni jedinečnost okamžiku :-)

Svatební set největší zahrnuje:

1x svatební kytice pro nevěstu

1x věneček do vlasů pro nevěstu dostanete jako dárek zdarma

1x korsáž/kapsička pro ženicha do klopy

1x korsáž pro svědka

1x kytice pro svědkyni

2x kytice pro maminky

2x korsáž pro tatínky

100x klopa pro svatebčany

4x věnečky do vlasů nebo kornouty s plátky květů na házení nebo kulaté kytice do ruky pro družičky

1x dekorace pod prstýnky

1x velká dekorace na obřadní stolek/lze poté použít na stůl před novomanžele

1x dekorace na auto pro nevěstu

6x dekorace na stůl větší nebo 20x malá dekorace na stůl

Můžete si určit barevnost, volbu květů a styl svatební kytice. Ostatní kytice a dekorace budou laděny do stylu a barevnosti kytice nevěsty. 

A jak dál?

Napište či zavolejte, je-li volný termín. Čím dříve se ozvete, tím více času je na propracování návrhu. Takže klidně půl roku předem, ať máte zarezervovaný termín. Pokud vám něco selhalo a potřebujete objednat na poslední chvíli uvítám nejdéle měsíc před svatbou nebo u menších setů 14 dní předem, je třeba krom vypracování návrhu objednat květy. Pokud bude méně dní, vyjdu ráda vstříc, jen bych improvizovala :-)

Po potvrzení termínu vás poprosím, abyste uhradili poplatek za konzultaci a návrh květinové výzdoby, který je podmínkou následného vypracování návrhu. V případě realizace zakázky vám bude poplatek odečten od celkové sumy, takže budete mít návrh zdarma. Pokud nebude zakázka realizovaná, je poplatek nevratný, platíte za čas strávený komunikací, vymýšlení a návrh svatební výzdoby, což zabere desítky hodin.

Poté domluvíme vše potřebné. Budu po vás chtít moře detailů, abych pochopila jak si svůj den představujete :-) Na základě konzultace vypracuji návrh květinové výzdoby.

Po odsouhlasení návrhu podepíšeme smlouvu a poprosím vás o zálohu ve výši 50% předpokládané celkové sumy. V tomto okamžiku máte květinovou výzdobu zajištěnou.

Nyní je vše na mě :-) Doplatek uhradíte při převzetí květinové výzdoby. A pak už se můžete těšit ze svého jedinečného dne :-)

Ještě praktický postřeh pro ty, kteří plánují svatební den. Vídám spoustu článků na téma " Čím začít u svatby?", ne vždy je odhalena podstata věci.

Osobně doporučuji začít u místa konání obřadu. Od toho se totiž musí vše odvíjet styl, svatebních šatů nevěsty, výzdoba a pohoštění. Proto se vám líbí některé svatby, např. v lese, kde je dodržen ráz místa obřadu. Jsou použity šišky, kulatina, mech, kapradí, šaty jako pro lesní vílu a pak je to prostě nádhera :-)

Teprve po určení místa obřadu a stylu začněte uvažovat nad volbou barev. Zde velmi doporučuji zohlednit barevnou typologii nevěsty. U každého barevného typu je spousta barev, ze kterých se dá vycházet. Pokud máte typologii a nemůžete se rozhodnout pro jednu barvu z těch vhodných, klidně to nechte na vizážistce nebo floristce. Když naopak "střelíte" barvu od boku bez ohledu na to jaký jste barevný typ, jen proto, že je moderní, nebo se vám někde kombinace líbila, může se stát, že se k nevěstě barevnost nebude hodit a potom, byť sebekrásnější kytice, ale v nevhodných barvách, prostě nevyzní.

Tak s chutí do toho, ať se vám daří ;-)

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)