Vánoční svícen hvězda stříbrný


Vánoční svícen vnese třpytivě stříbřitý závan slavnostní zimní nálady.

Cena: 569.00

Množství

Vánoční svícen na stůl v třpytivě stříbřitých tónech zimní krajiny. Svícen je trvanlivý, stačí dokoupit svíčku a bude dělat radost i příští rok :-)

Svícen ve tvaru hvězdy jsem lemovala bílou látkovou kožešinou. Slavnostní atmosféru dodává třpytivý jelínek a kovový stromeček. Sněhová koule, posněžené chvojí a stříbrné šišky se stříbrnými větvičkami vás přenesou do nádherného světa mrazivé zimní krajiny.

Rozměr svícnu je 23x23 cm, výčka včetně svíčky cca 22 cm. Kožíšek můžete učesat, uhladit či načechrat, dle vašeho vkusu :-)

Třpytivá bílá svíčka je 12 cm vysoká a má průměr 6 cm, tedy hodně velká. Je vyrobena v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních svícnech i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.