Vánoční svícen hvězda modrá


Svícen ve tvaru hvězdy zachumlaný do zimního kožíšku.

Cena: 499.00

Množství

Vánoční svícen na stůl v mrazivých tónech zimní krajiny. Kombinace tyrkysově modré s bílou patří mezi nejoblíbenější na tomto webu. Svícen je trvanlivý, stačí dokoupit svíčku a bude dělat radost i příští rok :-)

Svícen ve tvaru hvězdy jsem lemovala bílou látkovou kožešinou a přizdobila šedými šiškami borovice a túje. Slavnostní atmosféru dodávají tyrkysové hvězdičky a třpytivé modré šištičky. Dřevěný jelínek, sněhová koule, posněžené chvojí a dřevěné vločky vás přenesou do nádherného světa mrazivé zimní krajiny. 

Rozměr svícnu je 23x23 cm, výčka včetně svíčky cca 14 cm. Kožíšek můžete učesat, uhladit či načechrat, dle vašeho vkusu :-)

Modrá svíčka je 10 cm vysoká a má průměr 5 cm. Je vyrobena v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních svícnech i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.