Vánoční svícen hvězda mentolový


Vánoční svícen na stůl inspirovaný zimní krajinou.

Cena: 427.00

Množství

Vánoční svícen ve tvaru hvězdy je inspirován zázrakem zimní krajiny, kdy ze sněhu vykukují kvítky čemeřice. Svícen je trvanlivý, stačí dokoupit svíčku a bude dělat radost i příští rok :-)

Kraje svícnu jsou lemovány měkoučkou tkaninou. Přizdoben je umělými kvítky čemeřice, pastelově zeleným kapradím, posněženými sukulenty a bílým kapradím. Slavnostní atmosféru dodává třpytivě bílá vločka a skleněné hvězdičky. Svícen je trvanlivý, vše je látkové či umělé.

Rozměr svícnu je 21 x 21 cm, výška z boku je 14 cm včetně svíčky.

Pastelově zelená svíčka je 10 cm vysoká a má průměr 5 cm. Je vyrobena v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Svícen slouží pouze k dekoraci. Pokud svíčky na vlastní nebezpečí zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Přestože jsou pod svíčkami bodce, mohou se vznítit okolní přízdoby. Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti zdroje tepla.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.