Adventní věnec zlatý velký


Nadčasová kombinace křehké zimní bílé a zlaté, která dodá slavnostní lesk a třpyt.

Cena: 1 279.00

Množství

Kladla jsem důraz na detail a tak se můžete v teple domova těšit z křehkých prvků mrazivé krajiny. Vznešená, čistá a elegantní kombinace lesklého kovu se sněhobílými přízdobami vnese atmosféru zimních dnů.. Věnec je trvanlivý, stačí dokoupit svíčky a bude dělat radost i příští rok :-)

Křehké prvky zimní krajiny se snoubí s elegantní zlatou, která dodává slavnostní náladu. Adventní věnec jsem lemovala heboučkým plyšem a přizdobila sušenými plody a kořeny nabarvenými na zlato. Slavnostní ráz dodávají zlaté posněžené ozdoby s dřevěnou bruslí. Přírodní mrazivou přírodu evokují posněžené sukulenty s umělým chvojím a bílé posněžené kapradí, bílé vločky a kousky ledu. Věnec působí křehce, vzdušně a velmi slavnostně.

Průměr věnce je 35 cm, výška včetně svíček 19 cm.

Svíčky jsou rozmístěny dle tradice stejně daleko od sebe, tak jako jsou stejně daleko od sebe adventní neděle. 

Rustikální svíčky jsou 11 cm vysoké a mají průměr 6 cm, takže docela velké. Doba hoření 1 svíčky je udávána 30 hodin. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Věnec slouží pouze k dekoraci. Pokud svíčky na vlastní nebezpečí zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se mohou vznítit okolní přízdoby. Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.