Adventní věnec zlatý malý


Vychutnejte si v teple domova křehkou atmosféru mrazivé krajiny.

Cena: 1 029.00

Množství

Věnec je dostupný s bílými svíčkami z prvního fota.

Nadčasová kombinace křehké zimní bílé a zlaté, která dodá slavnostní lesk a třpyt. Věnec je trvanlivý, stačí dokoupit svíčky a bude dělat radost i příští rok :-)

Křehké prvky zimní krajiny se snoubí s elegantní zlatou, která dodává slavnostní náladu. Věnec jsem lemovala heboučkým plyšem a přizdobila sušenými plody a kořeny nabarvenými na zlato. Slavnostní ráz dodávají zlaté posněžené ozdoby s dřevěnou bruslí. Přírodní mrazivou přírodu evokují posněžené sukulenty s umělým chvojím a bílé posněžené kapradí, bílé vločky a kousky ledu. Věnec působí křehce, vzdušně a velmi slavnostně.

Průměr věnce je 32 cm, výška včetně svíček 17 cm.

Svíčky jsou rozmístěny dle tradice stejně daleko od sebe, tak jako jsou stejně daleko od sebe adventní neděle. Pokud chcete tradici dostát úplně, zapalujte svíčky proti směru hodinových ručiček.

Svíčky s mrazivým třpytem jsou 10 cm vysoké a mají průměr 5 cm. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.