Adventní věnec stříbrný


Adventní věnec inspirovaný ledově třpytivými tóny zimní krajiny.

Cena: 1 099.00

Množství

Adventní věnec se stříbřitými jelínky a třpytivými stromky vás přenese do světa zimní krajiny. Svícen je trvanlivý, stačí dokoupit svíčky a bude dělat radost i příští rok :-)

Proutěný věnec jsem lemovala látkovou kožešinou. Postříbřené větvičky vytváří dojem větví a stromů v krajině, najdete zde sněhové kouličky, kovové třpytivé stromečky a ráz věnce dotváří zasněžené chvojí se stříbřitě třpytivými jelínky. Kožíšek můžete načechrat či uhladit, nebo učesat, volba je na vás :-)

Průměr věnce je 32 cm, výška včetně svíček 22 cm.

Svíčky jsou rozmístěny dle tradice stejně daleko od sebe, tak jako jsou stejně daleko od sebe adventní neděle. Pokud chcete tradici dostát úplně, zapalujte svíčky proti směru hodinových ručiček.

Bílé svíčky s mrazivým třpytem jsou 10 cm vysoké a mají průměr 5 cm. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.