Adventní věnec modrý


Adventní věnec vyčaruje sváteční zimní atmosféru i u vás doma.

Cena: 1 048.00

Množství

Adventní věnec vás přenese do kouzelného světa mrazivé zimní krajiny a vynikne především v moderních interiérech. Věnec je trvanlivý, stačí dokoupit svíčky a bude dělat radost i příští rok :-)

Základ z šedé dýhy jsem lemovala látkovou bílou kožešinou a přizdoben je šedými borovými šiškami, ozdobami a třpytivými tyrkysovými šištičkami. Dřevění jelínci, sněhové koule a posněžené chvojí vás přenesou do nádherného světa mrazivé zimní krajiny. Průměr věnce je 33 cm a výška včetně svíček je 19 cm.

Svíčky jsou rozmístěny dle tradice stejně daleko od sebe, tak jako jsou stejně daleko od sebe adventní neděle. Pokud chcete tradici dostát úplně, zapalujte svíčky proti směru hodinových ručiček.

Tyrkysově modré svíčky jsou 10 cm vysoké a mají průměr 5 cm. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních věncích i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.