Adventní věnec měděný


Adventní věnec v hřejivých barvách.

Cena: 944.00

Množství

Adventní věnec v záplavě hnědé a měděné rozzáří váš domov. Svíčky jsou rozmístěny dle tradice stejně daleko od sebe, tak jako jsou stejně daleko od sebe adventní neděle. Pokud chcete tradici dostát úplně, zapalujte svíčky proti směru hodinových ručiček :-) Věnec obalený tmavě hnědou tkaninou vytváří kontrast pro přízdobu ve skořicové a měděné barvě. Přizdobila jsem ho hojností přírodního materiálu. A hojnost k Vánocům odnepaměti patří :-) Smrkové šišky jsou doplněny hvězdičkami z kůry, badyánem, eukalyptem, cypřišovými šištičkami, jedlými kaštany a dřevěnými srdíčky. Slavnostní ráz dodají baňky, měděný sob a svíčky v metalickém lesku.

Průměr věnce je 29 cm, výška včetně svíček 16 cm.

Měděné svíčky jsou 10 cm vysoké a mají průměr 5 cm. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních věncích i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.