Adventní svícen stříbrný


Adventní svícen v třpytivě stříbřitém zimním vzhledu.

Cena: 1 050.00

Množství

Adventní svícen se stříbřitými jelínky a třpytivými stromky vás přenese do světa zimní krajiny. Svícen je trvanlivý, stačí dokoupit svíčky a bude dělat radost i příští rok :-)

Svícen ve tvaru oválu jsem lemovala látkovou kožešinou. Postříbřené větvičky vytváří dojem větví a stromů v krajině, najdete zde sněhové kouličky, kovové třpytivé stromečky a ráz věnce dotváří zasněžené chvojí se stříbřitě třpytivými jelínky. Kožíšek můžete načechrat či uhladit, nebo učesat, volba je na vás :-) Pokud nemáte v bytě příliš prostoru, je pro vás tento svícen ideální.

Délka je 42 cm, výška včetně svíček 22 cm, šířka 18 cm.

Bílé svíčky s mrazivým třpytem jsou 10 cm vysoké a mají průměr 5 cm. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.