Adventní svícen přírodní bílo šedý


Adventní svícen s dřevěnými jelínky vyčaruje vánoční atmosféru raz dva.

Cena: 1 046.00

Množství

Adventní svícen v přírodním stylu v bílo stříbrné kombinaci. Svícen je obalený heboučkou tkaninou, která vyvolává dojem sněhu. Přizdobila jsem hojností přírodního materiálu. Najdete tu šedé cypřišové šištičky, plody ambroně, větvičky kanely, dřevěné stromečky a dřevěné jelínky. Slavnostní ráz dodávají obrovské stříbrné rolničky, třpytivé kuličky v šedé a bílé a stříbrné vločky.
Délka svícnu je 39 cm, výška včetně svíček 18 cm. Pokud nemáte v bytě příliš prostoru, je pro vás tato varianta ideální :-)

Bílé svíčky s mrazivým efektem jsou 10 cm vysoké a mají průměr 5 cm. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.