Adventní svícen oblouk modro bílý


Adventní svícen vás přenese do kouzelného světa mrazivé zimní krajiny.

Cena: 1 163.00

Množství

Svícen je dostupný s bílými svíčkami z prvního fota.

Nevšední adventní svícen vyčaruje sváteční zimní atmosféru i u vás doma. Svícen je trvanlivý, stačí dokoupit svíčky a bude dělat radost i příští rok :-)

Adventní svícen na bílém ratanovém základu v oblíbené kombinaci chladných zimních barev. Dřevění jelínci vás přenesou do nádherného světa mrazivé zimní krajiny. Svícen je vyroben z přírodních materiálů - proutí, dřevo, šišky. Bílá látková kožešina a sněhové vločky navozují dojem zasněžené krajiny a slavnostní ráz dodávají třpytivé ozdůbky. Svícen vyznívá slavnostně, vzdušně a přesto přírodně. Letos navíc s většími svíčkami, tak Vám budou hořet déle. 

Rozměry: Svícen je 48 cm dlouhý, výška včetně svíček je 26 cm, šířka je 22 cm.

Tyrkysově modré svíčky jsou 12 cm vysoké a mají průměr 6 cm, takže hodně velké :-). Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, navíc jsou svíčky vyvýšené, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Standardně je svícen dodáván s tyrkysovými svíčkami, pokud by jste chtěli mrazivě bílou svíčku, jako na posledním obrázku, uveďte při objednávání do poznámky.

Bezpečnostní pokyny: Svícen slouží pouze k dekoraci. Pokud svíčky na vlastní nebezpečí zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Přestože jsou pod svíčkami bodce, mohou se vznítit okolní přízdoby. Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.