Adventní svícen modrý


Ani letos nesmí chybět oblíbená kombinace tyrkysové a bílé.

Cena: 986.00

Množství

Adventní svícen navozuje atmosféru mrazivé zimní krajiny a vynikne především v moderních interiérech. Svícen je trvanlivý, stačí dokoupit svíčky a bude dělat radost i příští rok :-)

Základ z šedé dýhy jsem lemovala látkovou bílou kožešinou a přizdoben je šedými borovými šiškami, ozdobami a třpytivými tyrkysovými šištičkami. Dřevění jelínci, sněhové koule a posněžené chvojí vás přenesou do nádherného světa mrazivé zimní krajiny. Délka svícnu je 42 cm, široký je 18 cm a výška včetně svíček je 18 cm.

Tyrkysově modré svíčky jsou 10 cm vysoké a mají průměr 5 cm. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních svícnech i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.