Přihlášení

Vyplňte uživatelské jméno a heslo, které vám bylo zasláno při registraci nebo první objednávce.

Zapoměli jste své heslo?

Pokud jste zapoměli své jméno nebo, můžete si o něj napsat. Vyplňte email a nové heslo vám bude automaticky zasláno.

Vyhledávání

Zadejte vyhledávaný výraz a klikněte na tlačítko Hledej.Srdce na hrob dřevo /

Přírodní srdíčko z kousků dřeva v sytých tónech červené a žluté, velké 43 cm.

Cena pro Vás: 796.00
Expedice za: 3 dny
Vyberte balení:


Přírodní srdíčko z kousků dřeva v sytých tónech červené a žluté. Dekorace je trvanlivá, vše je umělé či sušené. Lze ji použít v kterémkoli ročním období.

Netradičně aranžované dušičkové či podzimní srdce symbolizuje předěl mezi životem a smrtí. Polovina přizdobená květy symbolizuje život, druhá prázdnotu po našem blízkém. Přizdobila jsem ho umělými květy v podzimních hřejivých tónech, dominují látkové červené růže se žlutou krásenkou a umělými listy. Květy doplňují přírodní sušené plody, šišky, bukvice a sušené listy. Dekoraci propojuje sušený list aloe. Dřevo v srdci je spojené hřebíčky, při vlhkém počasí může dojít ke korozi. Při umístění na kámen doporučuji přiobjednat podlepení pěnovkou. Rozměr srdce je 43 cm x 35 cm, výška z boku 12 cm.

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba.
Nicméně pokud nastanou extrémy, jako dlouhodobé mrazy pod -10°C či v létě teploty nad 30°C, lze předpokládat, že trvanlivost a vzhled dekorace utrpí. Z těchto vlivů je nejhorší prudké letní slunce. Před ním nelze ochránit jiným způsobem, než na kritické dny schovat, jinak materiály budou blednout rychleji, než je obvyklé. Na léto doporučuji vybírat pouze dekorace z umělých květů a pevných plodů, bez přírodního mechu.

Změnila jsem sazby za dopravu, tak aby pro vás byly co nejpříznivější! Při objednávce nad 1200,-Kč budete mít dopravu zdarma.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.