Růže pěna šedá
Tahle růže vydrží i venku...
Cena: 15.00 Kč
Růže z pěny je lehoučká a snese i venkovní podmínky. Je velmi vděčná k aranžování dekorací z květů, kde vytvoří hlavní prvek. Pro inspiraci přikládám foto dekorací, kde byla nebo mohla být použita. K dispozici 13 kusů.
Typ produktu: | umělá rostlina |
---|---|
Materiál: | pěnová guma, polystyren, drát |
Rozměry: | průměr květu 8cm |
Hmotnost: | |
Druh rostliny: | Růže/Rosa |
Tvar: | |
Barva: | šedá |
Trvanlivost: | velmi dlouhá |
Umístění: | interiér, exteriér |
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR: |
Květina slouží pouze k dekoraci. Nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností. Vyvarujte se kontaktu s jídlem.
Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)
Obecně jsou tyto květy a rostliny trvanlivé a vydrží velmi dlouho, žádná speciální péče není potřeba. V interiéru pouze občas ofoukněte prach fénem. K oživení lze též použít speciální sprej na umělé květiny. Na prudkém letním slunci budou mírně měnit barvu, nicméně tento proces zaznamenáte až po letech :-)