Květinová dekorace se zahradním nářadím


Mini svět na dřevěné kulatině, po schůdcích můžete vystoupat ke konvi a relaxovat prací na zahradě.

Cena: 390.00

Množství

Celoroční dekorace na stůl v přírodním stylu. Dekorace je trvanlivá, vše je sušené či umělé. Lze využít v jakékoli období.

Dekorace se záplavou přírodních plodů v hnědé a hnědobílé barvě, které oživují umělé větvičky. Jedinečný ráz navozují miniatury zahradního náčiní. 

K dekoraci můžete pořídit i věnec na dveře ze stejných materiálů.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Dekorace na stůl, skříňku či polici
Materiál:sušené rostliny, umělé rostliny, dřevo
Rozměry:průměr 16 cm, výška 29 cm
Hmotnost:0,4 kg
Druh rostliny:cypřiš, pryšec, plody ambroně a eukalyptu, šišky, mech, statice
Tvar:kruh
Barva:bílá, hnědá, tmavě zelená, mátově zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:interiér
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně věnec využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět