Zimní dekorace na hrob


Zimní vzkaz těm, kteří již nejsou s námi.

Cena: 777.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Zimní dekorace na hrob ve tvaru hvězdy. Dekorace je trvanlivá, rostliny jsou látkové, umělé či sušené. Dekoraci doporučuji pro zimu či brzké jaro.

Proutěnou hvězdu jsem přizdobila zimními materiály. V posněžené umělé zeleni dominují látkové kvítky čemeřice. Přírodní ráz navozují sušené plody zeravu, eukalyptu a šiškové květy. Brusle jsou dřevěné, lemuje je plyšový kožíšek. Spodní část je z jemného proutí, nehrozí žádné znečištění či poškození kamenné desky. 

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Proutí, sušené přírodní plody, umělé rostliny
Rozměry:40 x 40 cm, výška 12 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:Čemeřice, jedle, kapradí, zerav, eukalyptus, šiška borovice
Tvar:Hvězda
Barva:šedá, bílá, tmavě zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).