Srdce na hrob s čemeřicí


Láskyplná vzpomínka pro ty, které jsme ztratili...

Cena: 1 130.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Dekorace na hrob ve svěžích tónech malinové, lososové a zelené. Dekorace je trvanlivá, rostliny jsou látkové, umělé či sušené. Lze použít v kterémkoli ročním období.

Dřevěné srdce, kterému vévodí růžovo lososová čeměřice a doplňuje je malinová růže. Příjemný a svěží kontrast tvoří mech a svěže zelené kvítky hortenzie. Spodní část věnce je hladké dřevo, nehrozí žádná koroze či poškození kamenné desky. 

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 2-3 pracovních dnů, před dušičkami může výroba trvat i o den či dva déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do". 

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Dřevo, sušené rostliny, látkové rostliny, umělé rostliny
Rozměry:33 x 31 cm, výška 16 cm
Hmotnost:0,85 kg ...dost těžké
Druh rostliny:čemeřice, růže, kopretina, mech, hortenzie, ćesnek, plody borovice
Tvar:srdce
Barva:světle hnědá, růžová, malinová, světle zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven (exteriér)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty. (Jsou to zelené kostky sající vodu či šedé na sušené či umělé květy.) Hmota je vyráběna z ropy. Jde o nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).