Srdce na hrob přírodní


Poselství vděčnosti za společně strávený čas...

Cena: 770.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Dekorace na hrob ve tvaru srdce přizdobená v přírodním stylu. Dekorace je trvanlivá, rostliny jsou sušené či umělé. Tuto dekoraci doporučuji pro podzim, zimu či jaro. Není vhodná na horké letní dny, přírodní mech na prudkém slunci rychle bledne.

Na proutěný základ ve tvaru srdce z hnědého proutí jsem zvolila přízdobu v přírodním stylu. Tvoří jmi záplava přírodních sušených plodů, kterou jsem osvěžila umělými větvičkami a stabilizovaným mechem. Nápis "Nezapomenu" je součástí dekorace. Konstrukce je obalena vlascem, nehrozí žádná koroze či poškození kamenné desky. 

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte či potřebujete do konkrétního dne, vyplňte v košíku do jakého datumu dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Proutí, sušené rostliny, látkové rostliny, umělé rostliny
Rozměry:30 x 35 cm, výška 13 cm
Hmotnost:0,5 kg, dostačující
Druh rostliny:bříza, modřín, kapradí, netřesk, plody borovice, eukalyptu, bělostromu a ambroně
Tvar:srdce
Barva:hnědá, zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven (exteriér)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty. (Jsou to zelené kostky sající vodu či šedé na sušené či umělé květy.) Hmota je vyráběna z ropy. Jde o nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).