Srdce na hrob modrá s bílou


Skoro jako z pohádky, tak jemné a vzdušné...

Cena: 730.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Jemné srdce na hrob se záplavou květů v pastelově modré a bílé barvě. Dekorace je trvanlivá, vše je umělé nebo sušené. Lze ji použít v kterémkoli ročním období.

Srdce z jemného šedého proutí jsem přizdobila záplavou sušené statice. Dominantou jsou umělé třapatky. Barevně ladí modré bodláky, hortenzie a bílé drobné kvítky. Příjemný kontrast vytváří svěže zelené umělé větvičky a šlahouny. Srdíčko je velké, bohaté, ale přesto působí jemně a křehce, skoro jako z pohádky. Spodní část je z jemného proutí, nehrozí žádné znečištění či poškození kamenné desky. 

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Proutí, sušené rostliny, látkové květy, umělá zeleń
Rozměry:35 x 35 cm, výška 17 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:třapatka, kolopejka, hortenzie, bodlák, eukalyptus, statice, dyschidia
Tvar:srdce
Barva:šedá, bílá, světle modrá, světle zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).