Srdce na hrob meruňkové


Pošlete vzpomínku na druhý břeh.

Cena: 1 297.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Srdce na hrob s květy v hřejivých odstínech meruňkové. Dekorace je trvanlivá, rostliny jsou látkové, umělé či sušené. Vzhledem je předurčena pro léto nebo podzim, ale lze použít v kterémkoli ročním období.

Srdce vyvolává dojem letní či podzimní zahrady se záplavou květů. Látkové květy vytváří výrazný barevný kontrast k hnědému proutí. dekorace působí velmi bohatě. Proutí v srdci je spojené drátky, při vlhkém počasí může dojít ke korozi. Při umístění na kámen doporučuji přiobjednat podlepení pěnovkou.

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 2-3 pracovních dnů, před dušičkami může výroba trvat i o den či dva déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do". 

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Proutí, sušené rostliny, látkové květy
Rozměry:48 x 33 cm, výška 23 cm
Hmotnost:0,7 kg... dost těžké
Druh rostliny:Jiřina, růže, hortenzie, šišky borové, šišky cedrové, slaměnky, řebříček, bodlák
Tvar:srdce
Barva:tmavě hnědá, krémová, meruňková, lososová, jemně žlutá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven (exteriér)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).