Srdce na hrob bordó


Dušičkové srdíčko pro důstojnou vzpomínku na naše blízké...

Cena: 1 030.00

Množství

Srdce na hrob z kameniny imitující vzhled kamínků. Dekorace je trvanlivá, vše je umělé či sušené. Lze ji použít v kterémkoli ročním období.

Kameninové srdce jsem přizdobila decentní kombinací v barvě bordó, lososově růžové a olivově zelené. Dominují květy pivoněk, které doplňuje zeleň a sušené plody. Nádoba je velmi těžká a zespodu hladká. Nehrozí žádná koroze či poškození kamenné desky. 

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Kamemina, sušené rostliny, látkové rostliny, umělé rostliny
Rozměry:26 x 26 cm, výška 16 cm
Hmotnost:1,3 kg ... velmi těžké
Druh rostliny:pivoňka, pryskyřník, hortenzie, zimostráz, eukalyptus, asparágus, plody kanely, zeravu a borovice
Tvar:srdce
Barva:šedá, lososově růžová, bordó, rubínová, olivově zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven (exteriér)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).