Smuteční dekorace obraz malý


A láska zůstala...

Cena: 870.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Srdce na plátně. Dekorace je trvanlivá, květy jsou látkové. Lze ji použít v kterémkoli ročním období.

Dekorace pro smuteční vzpomínku.  Obrázek můžete pověsit v interiéru nebo položit. Pro položení na hrob je třeba přichytit ke kameni lepítky, která jsou připravena v rozích obrazu, aby ho vítr neodnesl. Lepítka jdou z kamene sundat, případné zbytky snadno odstraníte pomocí mastného hadříku. 

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 2-3 pracovních dnů, před dušičkami může výroba trvat i o den či dva déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do". 

Typ produktu:Dekorace na hrob nebo do interiéru
Materiál:Plátno, látkové růže
Rozměry:28 x 28 cm, výška 6 cm, (srdce 23 x 23 cm)
Hmotnost:0,48...dostačující
Druh rostliny:růže
Tvar:čtverec srdce
Barva:černá, červená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven (exteriér) i dovnitř (interiér)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty. (Jsou to zelené kostky sající vodu či šedé na sušené či umělé květy.) Hmota je vyráběna z ropy. Jde o nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).