Purpurová mísa na hrob se svíčkou


Moderní mísa na hrob v uhrančivé kombinaci purpurové a černé.

Cena: 790.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Neotřelá dekorace na hrob ve výrazné kombinaci barev. Dekorace je trvanlivá, vše je umělé či sušené. Lze ji použít v kterémkoli ročním období.

Mísa na hrob, kde je dominantou hřbitovní svíčka. Lemovala jsem ji záplavou látkových květů v purpurové barvě. Vybrala jsem pivoňky, růže, hortenzie a vřes. Magický kontrast vytváří černé šišky a preparované větvičky listnatce. Smuteční motiv krom svíčky vnáší dřevěný černý křížek. Hřbitovní svíčka s vkladem je součástí dekorace. Mísa je umělá s patinou kovu, je velmi kvalitně zpracována, je těžká, na pohled vypadá jako kov. Nehrozí žádná koroze či poškození kamenné desky. 

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Dekorace na hrob se svíčkou
Materiál:Mísa je umělá s patinou kovu, napohled jako kov, umělá zeleň, sušené přírodní plody a větvičky, sklo, vosk
Rozměry:průměr 28 cm, výška 28 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:šišky borové, pivoňky, růže, hortenzie, listnatec, vřes
Tvar:kruh
Barva:černá, purpurová, růžová, stříbrná
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).