Moderní dušičková vazba tác s glamélií


Moderní dekorace na hrob s květem z perleti.

Cena: 690.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Netypická dekorace na hrob. Dekorace je trvanlivá, rostliny jsou látkové, umělé či sušené. Lze ji použít v kterémkoli ročním období.

Lem tácu s bohatě zdobenými ornamenty jsem nechala vyniknout a do středu jsem umístila polokouli polepenou plátky látkových kvítků. Glamélii jsem lemovala přízdobou z umělých větviček a lístků s bílými kvítky. Dominantou přízdoby je perleťový květ. Dekorace je výrazná, působí dobře i na dálku. Tác je umělý s patinou kovu, je velmi kvalitně zpracován, je těžký, na pohled vypadá jako kov. Nehrozí žádná koroze či poškození kamenné desky. 

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Tác je umělý s patinou kovu, napohled jako kov, látkové květy, umělá zeleň, květ kov/perleť
Rozměry:průměr 35 cm, výška 12 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:plátky růží, kolopejka, eukalyptus, rozrazilec, dischidia
Tvar:kruh
Barva:černá, světle zelená, bílá, stříbrná
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).