Mísa na hrob růžová


Vzkaz na druhý břeh, jemný a něžný jako vánek...

Cena: 830.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Celoroční mísa na hrob v jemných odstínech růžové a světle zelené evokuje ojíněná rána, kdy se skrz opar prodírá slunce. Dekorace je trvanlivá, rostliny jsou látkové, umělé či sušené. Lze ji použít v kterémkoli ročním období.

Velká mísa na hrob z jemného šedého proutí. Dominantou dekorace jsou obrovské látkové květy pivoněk, doplňují je růže a třapatky. Něžný ráz navozují kvítky listopadek s různorodou zelení. Spodní část je z jemného proutí, nehrozí žádné znečištění či poškození kamenné desky.

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 2-3 pracovních dnů, před dušičkami může výroba trvat i o den či dva déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do". 

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Proutí, sušené rostliny, látkové květy, umělá zeleň
Rozměry:průměr 36 cm, výška 20 cm
Hmotnost:0,7 kg... dost těžké
Druh rostliny:pivoňka, mák, růže, vistárie, listopadky, šišky
Tvar:kruh
Barva:světle růžová, světle zelená, světle šedá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven (exteriér)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty. (Jsou to zelené kostky sající vodu či šedé na sušené či umělé květy.) Hmota je vyráběna z ropy. Jde o nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).