Mísa na hrob oválná šedá


Stylová mísa na hrob v decentní kombinaci šedé a zelené.

Cena: 770.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Celoroční dekorace na hrob v přírodním stylu a decentní kombinaci barev. Dekorace je trvanlivá, rostliny jsou látkové, umělé či sušené. Lze ji použít v kterémkoli ročním období.

Do oválné misky jsem aranžovala materiál v šedé barvě v kombinaci se svěží zelenou. Materiál je uskupen v přírodním stylu. Na bocháncích umělého mechu se vyjímají černošedé šišky s přírodními větvičkami. Doplňují je šedé šištičky a ulity. Celou dekoraci oživují umělé netřesky a větvičky eukalyptu. Oválná nádoba je umělá s patinou kovu, je velmi kvalitně zpracována, na pohled vypadá jako kov. Nehrozí žádná koroze či poškrábání desky. 

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Mísa je umělá s patinou kovu, napohled jako kov, umělá zeleň, sušené přírodní plody a větvičky
Rozměry:40 x 17 cm, výška 15 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:mech, šišky borové, šišky túje, plody kanely, eukalyptus, aloe, netřesk
Tvar:ovál
Barva:šedá, zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).