Mísa na hrob černý ovál velká


Moderní dekorace na hrob.

Cena: 870.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Netradiční dušičková mísa na hrob v decentní kombinaci barev. Dekorace je trvanlivá, vše je umělé či sušené. Tuto dekoraci doporučuji pro podzim, zimu či brzké jaro.

Do oválné misky v černé barvě jsem aranžovala v pruzích. Tento netradiční způsob aranžování misku dlouhou 50 cm opticky zkrátí a rozšíří. Zároveň vypadá velmi efektně i na dálku. Pruhy jsou z bílého umělého kapradí, umělého mechu, barvených šedých šišek, z látkových květů a sušených plodů, pod květy je vrstva přírodního mechu. A protože se jedná o vzpomínkovou dekoraci, je zde stužka s nápisem. Oválná nádoba je umělá s patinou kovu, je velmi kvalitně zpracována, na pohled vypadá jako kov. Nehrozí žádná koroze či poškrábání desky. 

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Mísa je umělá s patinou kovu, napohled jako kov, látkové květy, umělá zeleň, sušené plody
Rozměry:50 x 22 cm, výška 22 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:mech, šišky borové, kapradí, růže, kolopejka, rozrazilec
Tvar:ovál
Barva:šedá, bílá, zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).