Jarní věnec na hrob konvalinky


Pozdrav na druhý břeh, svěží a něžný jako jarní vánek.

Cena: 890.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Věneček na hrob s něžnou a romantickou přízdobou z jarních kvítků. Dekorace je trvanlivá, rostliny jsou látkové, umělé či sušené. Doporučuji pro jaro.

Věneček s konvalinkami evokuje jarní přírodu, kdy z podrostu bují nové kvítky a svěží zeleň. Proužky kůry ve věnci jsou spojeny drátky, při vlhkém počasí může dojít ke korozi. Při umístění na kámen doporučuji přiobjednat podlepení pěnovkou.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Proutí, sušené rostliny, látkové květy, umělá zeleň, pravé skořápky, ulity
Rozměry:průměr 32 cm, výška 20 cm
Hmotnost:0,6 kg ... dostačující
Druh rostliny:konvalinky, řeřicha, jaterník, pryšec, petržel
Tvar:kruh
Barva:přírodní hnědá, bílá, zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven (exteriér)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty. (Jsou to zelené kostky sající vodu či šedé na sušené či umělé květy.) Hmota je vyráběna z ropy. Jde o nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).