Jarní srdce na hrob modřenec


Jarní srdíčko pro klid duše

Cena: 549.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Srdce na hrob s jemnou přízdobou z jarních kvítků. Dekorace je trvanlivá, vše je umělé či sušené. Doporučuji pro jaro.

Srdíčko vyvolává dojem jarní přírody, kdy z podrostu bují modřenec a snědek. Jemná přízdoba nechává vyniknout zajímavému podkladu z šedých dřívek. Dřívka v srdci jsou spojená hřebíčky, při vlhkém počasí může dojít ke korozi. Při umístění na kámen doporučuji přiobjednat podlepení pěnovkou.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:dřevo, umělé rostliny
Rozměry:27 x 27 cm, výška 16 cm
Hmotnost:0,7 kg... dost těžké
Druh rostliny:modřenec, snědek, hrachor, sleziník
Tvar:srdce
Barva:šedohnědá, růžová, modrofialová, zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty. (Jsou to zelené kostky sající vodu či šedé na sušené či umělé květy.) Hmota je vyráběna z ropy. Jde o nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).