Dušičkový věnec kůra maxi


Luxusní dušičkový věnec v přírodním provedení 60 cm.

Cena: 3 844.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Luxusní dušičkový věnec. Dekorace je trvanlivá, vše je sušené či umělé. Tuto dekoraci doporučuji pro podzim, zimu či brzké jaro, není vhodná na léto kvůli přírodnímu mechu, který na prudkém slunci rychle bledne.

Tělo věnce jsem lepila z nesčetného množství plátků borové kůry. Přizdobený je sušeným bělomechem, podzimními sušenými plody, cedrovými růžemi a větvičkami. A protože většina z Vás upřednostňuje bezúdržbové dekorace, použila jsem umělé sukulenty a kaštany. Věnec je mohutný a efektní. Proporce jsou přizpůsobené pohledu shora. 

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:kůra, přírodní sušené plody a větvičky, umělá zeleň
Rozměry:průměr 60 cm, výška 30 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:netřesk, starček, tillandsia, kaštany, žaludy, bukvice
Tvar:kruh
Barva:hnědá, zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).