Dušičková vazba tác černo-zlatý


Elegantní mísa na hrob se svíčkou.

Cena: 710.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Dušičková dekorace se svíčkou. Dekorace je trvanlivá, vše je umělé či sušené. Lze ji použít v kterémkoli ročním období.

Klasicky pojatá dekorace na hrob. Na černý lesklý tác jsem do středu umístila skleněnou lampu se svíčkou. Dominantu jsem lemovala přízdobou z borových šišek, zlatých dýní a šišek. Doplňují je větvičky, preparovaná černá zeleň, a perleťová měsíčnice. Hřbitovní svíčka s vkladem je součástí dekorace. Nehrozí žádná koroze či poškození kamenné desky. Tác je umělý, těžký, velmi kvalitně zpracován, působí elegantně. Bude velmi dobře ladit s černým kamenem se zlatým nápisem. 

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Dekorace na hrob se svíčkou
Materiál:Tác je umělý napohled jako keramika, sušené plody a větvičky, umělá dýně, sklo, vosk
Rozměry:průměr 32 cm, výška 23 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:dýně, měsíčnice, šiška borová, listnatec
Tvar:heptagon
Barva:černá, zlatá, hnědá, krémová
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).