Dušičková vazba oblouk svíčka


Dušičkový svícen na hrob v elegantní šedé, zelené a krémově bílé.

Cena: 890.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Svícen na hrob v elegantní šedé, zelené a krémově bílé. Dekorace je trvanlivá, vše je sušené či umělé. Dekoraci doporučuji pro podzim, Dušičky či zimu. Není vhodná na horké letní dny (myslím tím teploty nad 30°C) kvůli přírodnímu mechu, který na prudkém slunci rychle bledne.

Netradiční dekorace na hrob, kde je dominantou hřbitovní svíčka. Dotváří ji přízdoba ve tvaru oblouku s podzimními květy. Podklad je z přírodního mechu. Květy jsou látkové, najdete tu jiřiny, chryzantémy a plnokvěté růžičky. Oblouk dotváří šedé borové a modřínové šišky a sušená tillandsia. Vše doplňují umělé netřesky a větvičky zeleně. Hřbitovní svíčka s vkladem je součástí dekorace. Tác je umělý s patinou kovu, je velmi kvalitně zpracován, je těžký, na pohled vypadá jako kov. Nehrozí žádná koroze či poškození kamenné desky. 

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Dekorace na hrob se svíčkou
Materiál:Tác je umělý s patinou kovu, napohled jako kov, látkové květy, umělá zeleň, sušené plody, sklo, vosk
Rozměry:průměr 40 cm, výška 26 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:jiřina, listopadka, pryskyřník, netřesk, eukalyptus, tillandsia, mech, ulity, šišky borové
Tvar:kruh
Barva:šedá, bílá, zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).