Dušičková mísa s andílkem


Pro ty, které jsme milovali a ztratili...

Cena: 750.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Dekorace na hrob se sušenými rostlinami, látkovými květy a umělou zelení. Lze ji použít v kterémkoli ročním období.

Dominantou mísy koule se záplavou šedých plodů. Doplněné jsou umělou zelení. Smuteční motiv vnáší andílek se stužkami. Mísa je umělá s patinou kovu, je velmi kvalitně zpracována, je těžká, na pohled vypadá jako kov. Nehrozí žádná koroze či poškození kamenné desky. 

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 2-3 pracovních dnů, před dušičkami může výroba trvat i o den či dva déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do". 

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Umělá hmota, sušené rostliny, látka, umělé rostliny, polyresin
Rozměry:průměr 22 cm, výška 18 cm
Hmotnost:0,5 kg ...dost těžké
Druh rostliny:hortenzie, dub, islandský mech, svída, plody cypřiše a borovice
Tvar:kruh
Barva:černá, zelená, bílá, šedá
Trvanlivost:1 sezóna (1 roční období)
Umístění:ven (exteriér)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).