Dušičková mísa mech


Důstojná vzpomínka na naše nejdražší...

Cena: 930.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Moderní dekorace na hrob. Dekorace je trvanlivá, mech je látkový, rostliny umělé. Lze ji použít v kterémkoli ročním období.

Dominantou mísy je mechová polokoule s šedým srdíčkem. Lemuje ji jemný věneček ze jmelí, drátovce a stříbrných plodů kanely. Dekorace je výrazná, působí dobře i na dálku. Mísa je umělá s patinou kovu, je velmi kvalitně zpracována, je těžká, na pohled vypadá jako kov. Nehrozí žádná koroze či poškození kamenné desky. 

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 2-3 pracovních dnů, před dušičkami může výroba trvat i o den či dva déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do". 

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Umělá hmota, látka, umělé rostliny, polyresin
Rozměry:průměr 28 cm, výška 20 cm
Hmotnost:1 kg, velmi těžké
Druh rostliny:mech, jmelí, drátovec, mechový asparágus, plody kanely
Tvar:kruh
Barva:černá, šedá, zelená, stříbrná
Trvanlivost:1 sezóna (1 roční období)
Umístění:ven (exteriér)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty. (Jsou to zelené kostky sající vodu či šedé na sušené či umělé květy.) Hmota je vyráběna z ropy. Jde o nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).