Dekorace na hrob zimní strom


Poselství vděčnosti za společně strávený čas.

Cena: 1 095.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Zimní dekorace na hrob ve tvaru hvězdy. Dekorace je trvanlivá, rostliny jsou látkové, umělé či sušené. Dekoraci doporučuji pro Vánoce či zimu.

Andílek, který rozjímá v přírodě pod stromkem. Na proutěné hvězdě jsem vytvořila zimní krajinu v přírodním stylu. Dominuje umělý strom, který vypadá velmi věrně. Vedle něj se vyjímají keříky, větvičky a lesní plody. Spodní část je z jemného proutí, nehrozí žádné znečištění či poškození kamenné desky. 

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Proutí, sušené přírodní plody, umělé rostliny, keramika
Rozměry:45 x 45 cm, výška 29 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:Strom, mech, šišky, borovice, šišky túje, žaludy, ambroň,
Tvar:Hvězda
Barva:šedá, bílá, tmavě zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).