Dekorace na hrob se svíčkou šedo modrá


Vzpomínka na ty, kteří již nejsou s námi...

Cena: 690.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Svícen na hrob v kombinaci černé, šedé a modré. Dekorace je trvanlivá, rostliny jsou sušené či umělé. Dekoraci lze použít v jakémkoli ročním období.

Netradiční dekorace na hrob, kde je dominantou hřbitovní svíčka. Dotváří ji lem ze sušených plodů a pěnových květů. Hřbitovní svíčka s vkladem je součástí dekorace. Tác je umělý s patinou kovu, je velmi kvalitně zpracován, je těžký, na pohled vypadá jako kov. Nehrozí žádná koroze či poškození kamenné desky. 

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 2-3 pracovních dnů, před dušičkami může výroba trvat i o den či dva déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do". 

Typ produktu:Dekorace na hrob se svíčkou
Materiál:Umělá hmota, sklo, sušené rostliny, umělé rostliny
Rozměry:průměr 36 cm, výška 26 cm
Hmotnost:1,1 kg, velmi těžké
Druh rostliny:růže, javor, cypřišové šišky, borové šišky, statice, chvojí
Tvar:kruh
Barva:černá, šedá, světle modrá, bílá, stříbrná
Trvanlivost:1 sezóna (1 roční období)
Umístění:ven (exteriér)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty. (Jsou to zelené kostky sající vodu či šedé na sušené či umělé květy.) Hmota je vyráběna z ropy. Jde o nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).