Přihlášení

Vyplňte uživatelské jméno a heslo, které vám bylo zasláno při registraci nebo první objednávce.

Zapoměli jste své heslo?

Pokud jste zapoměli své jméno nebo, můžete si o něj napsat. Vyplňte email a nové heslo vám bude automaticky zasláno.

Vyhledávání

Zadejte vyhledávaný výraz a klikněte na tlačítko Hledej.Velikonoční dekorace vejce bordó /

Přírodní velikonoční dekorace na stůl v netradiční bordó.

Cena pro Vás: 410.00
Cena bez DPH: 339.00 Kč
Expedice za: Na dotaz
Vyberte balení:


Tuto dekoraci jsem vyráběla na objednávku do interiéru, kde jsou stěny v lososové barvě.  Velikonoční dekorace byla určena na stůl. Do hnízda z proutí jsem usadila vajíčko polepené pírky v lososové a bordó. Na svět se z protí prodírají kvítky a větvičky. Veselou jarních náladu navozuje preparovaný pravý mech. Vše je trvanlivé a dekorace vydrží nejen tuto sezónu. Průměr dekorace je 22cm, výška 37 cm.

Pokud se Vám dekorace líbí neváhejte mne kontaktovat. Bude-li dostupný materiál, mohu vyrobit stejnou, pokud bude něco scházet, navrhnu obměnu. Mohu vyrobit i v jiné barvě či velikosti, záleží pouze na domluvě:-) 

Změnila jsem sazby za dopravu, tak aby pro vás byly co nejpříznivější! DPD 80,-Kč, Česká pošta 90,-Kč, Uloženka 64,-Kč. Při objednávce nad 1200,-Kč budete mít dopravu zdarma.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.