Přihlášení

Vyplňte uživatelské jméno a heslo, které vám bylo zasláno při registraci nebo první objednávce.

Zapoměli jste své heslo?

Pokud jste zapoměli své jméno nebo, můžete si o něj napsat. Vyplňte email a nové heslo vám bude automaticky zasláno.

Vyhledávání

Zadejte vyhledávaný výraz a klikněte na tlačítko Hledej.Nepřehlédněte

Doprava květin

Doručování květinových dekorací po celé ČR službou PPL. Pro nejlevnější doručení si přečtěte detailní informace o našich dodacích lhůtách a cenách.

Balení květin

Běžné ochranné balení obdržíte zdarma, včetně výživy pro řezané květiny a kartičky na osobní vzkaz. Nabízíme dárkové balení kytic i aranžmá Exlusive. Více informací o balení.

Vítejte v online květinářství Floresco

Květinová vazba

V našem květinovém eshopu nabízíme dárkové, romantické i smuteční kytice a věnce, květinové dekorace do bytu ze sušených a umělých květin, firemní aranžmá, pokojové květiny, sezónní produkty na Velikonoce, Vánoce a další svátky i dárkové svíčky Yankee Candle. 

Kupujete, co vidíte: všechny výrobky zobrazené v květinovém e-shopu jsme pro Vás detailně popsali a vyfotografovali tak, aby obrázky i popis co nejlépe reprezentovaly tvar a velikost zboží, které obdržíte. Většinu produktů nabízíme v barevných i cenových variantách.

 

Hledáte další radu či inspiraci?

Inspirujte se v našich fotogaleriích dalšími kyticemi a bytovými dekoracemi, které Vám rádi zhotovíme na zakázku. V části Inspirace naleznete také tipy, která květinová vazba či dekorace je pro jaký účel vhodná.