Přihlášení

Vyplňte uživatelské jméno a heslo, které vám bylo zasláno při registraci nebo první objednávce.

Zapoměli jste své heslo?

Pokud jste zapoměli své jméno nebo, můžete si o něj napsat. Vyplňte email a nové heslo vám bude automaticky zasláno.

Vyhledávání

Zadejte vyhledávaný výraz a klikněte na tlačítko Hledej.O Florescu

Květinářství Floresco nově zahájilo prodej trvanlivých květinových dekorací přes eshop. Co a kdo za jeho provozem stojí, si můžete přečíst zde, v profilu společnosti.

Jsme rodinná firma, která se zabývá výrobou květinových dekorací. Našim zákazníkům představujeme nové a neotřelé výrobky, a děláme vše pro to, aby jste byli spokojeni. Název Floresco, v latině znamená poupě nebo rozvíjet se, a je pro nás více než výstižný.

 

Šárka Pleskačová

Šárka Pleskačová, majitelka

Profesionální floristka, majitelka

Svůj obor má moc ráda, žije ve svém "květinovém světě" a tvorba jí zcela pohlcuje a naplňuje. Právě její zdravotní handicap v podobě 50% nedoslýchavosti má vliv na kreativní tvorbu a výjimečné nadání v tomto oboru. Největší odměnou je pro ní radost zákazníků z dekorací a bezchybný chod eshopu.

Floristka, která pro vás vymýšlí a také vyrábí všechny květinové dekorace. Zajišťuje vše od nákupu materiálu až po výrobu a expedici dekorací. Garantuje to, na čem si zakládáme, mimořádně vysokou kvalitu vazby. V oboru pracuje od roku 1992. V roce 1998 založila Floresco. Kamennou prodejnu v centru Prahy provozovala od roku 2003 do roku 2015. A protože se jí narodily dvě děti (2009, 2015), rozhodla se nyní věnovat "pouze" eshopu a výrobě na zakázku.

 

 

Dana Štefková

Dana Štefková
Sestra majitelky, administrace webové prezentace a eshopu. 

 

Přestože má svou práci mimo tento obor, a je v ní velmi úspěšná, pomáhá s Florescem. V roce 2011 iniciuje založení eshopu www.floresco.cz. Má lví podíl na jeho vzniku a vzhledu. Zabývá se administrativou, inovací stránek a jejich marketingem.

 

 

 

Věra Pleskačová

Věra Pleskačová

 

Věra Pleskačová, naše maminka - finance a účetnictví.

 

Zajišťuje chod firmy z účetní stránky, čehož si velmi vážíme:-). Vede účetnictví firmy, vystavuje pro vás faktury.

 

 

Jan Pleskač

Jan Pleskač

 

Bratr majitelky, pomáhá s hladkým chodem stránek.

 

Působí jako konzultant a technický poradce pro naší webovou prezentaci. Mimo svět Floresca pracuje jako IT administrátor.

 

 

Mirka Oborníková - naše dvorní fotografka, specialistka na produktovou fotografii.

Voxcafé - specialisté na web design, se kterými spolupracujeme již přes 10 let, a přesto s námi stále mají svatou trpělivost.