Přihlášení

Vyplňte uživatelské jméno a heslo, které vám bylo zasláno při registraci nebo první objednávce.

Zapoměli jste své heslo?

Pokud jste zapoměli své jméno nebo, můžete si o něj napsat. Vyplňte email a nové heslo vám bude automaticky zasláno.

Vyhledávání

Zadejte vyhledávaný výraz a klikněte na tlačítko Hledej.Tipy a trendy

<< předchozí 1 2 následující >>

Dekorace v podzimním trendu Svět v oranžové.

Podzimní inspirace 2014

25.10.2014 Podzimní aranžmá v letošních trendech "Magie přírody" a "Svět v oranžové". Připravili jsme pro vás dvě podzimní kolekce inspirované aktuálními trendy. Zejména u oranžových dekorací jsme volili převážně přírodní sušené materiály. Naopak u fialových výrobků jsme zdůraznili čisté linie a tvary za použití vřesů a růží.

Počet zobrazení: 2058


Jarní dekorace květinové hnízdo, průměr 17 cm

Jarní a velikonoční dekorace 2014

26.03.2014 Pro letošní rok přinášíme jarní a velikonoční dekorace inspirované jarním motivem ptačího hnízda a tradiční věnce na zavěšení na stěnu či dveře ze zeleného či proutěného základu přizdobeného jarními květy a skořápkami. Nechybí ani oblíbená vypichovaná aranžmá ve tvaru vejce, která jsou obalená a polepená pravými skořápkami.


Adventní svícen tyrkysový oblouk, Kč 628,-.Kolekce 2013 Kouzelná chaloupka.

Adventní věnce a svícny 2013

13.11.2013 I pro letošní Vánoce jsme pro vás připravili několik ucelených stylových kolekcí vánočních věnců, svícnů a dekorací, od tradiční červenobílé Vánoční chalupy, přes luxusní Třpytivé kouzlo, až po trendové řady Kouzelná chaloupka a Vánoční sen. Každý si najde ideální aranžmá, které umocní sváteční vánoční atmosféru.

Počet zobrazení: 4269


Podzimní kytice trvanlivá, růžová, puget.

Podzimní aranžmá 2013 v aktuálních floristických trendech

08.09.2013 Podzimní aranžmá v letošních trendech "Soft trend - křehká pozie" a "Trend Floral - láska k venkovu". Tyto dva trendy splňují požadavky jakéhokoli interiéru, ať už máte moderní minimalistický interiér nebo retro či venkovský dům.


Detail aranžmá z levandule

Aranžmá v aktuálních floristických trendech 2013

10.02.2013 Pro jaro a léto 2013 jsme vyrobili kolekce ve dvou aktuálních trendech: "Soft trend - křehká pozie" a "Trend Floral - láska k venkovu". Tyto dva trendy splňují požadavky jakéhokoli interiéru, ať už máte moderní minimalistický interiér nebo retro či venkovský dům. Doplňky a zátiší ve stylu těchto trendů si můžete snadno vyrobit doma sami.

Počet zobrazení: 19342


Trvanlivý jarní věnec se skořápkami a zajíčkem

Jarní a velikonoční dekorace 2013

09.02.2013 Letošní kolekce velikonočních aranžmá opět přináší jarní věnce a dekorace přizdobené tradičními symboly Velikonoc - zajíčky, vajíčky, beránky a proutím v kontrastu s bylinkami či živými rostlinami.


Vánoční lucerničky na čajovou svíčku - domácí výroba.

Tipy na vánoční výzdobu

10.11.2012 Slavnostní vánoční výzdobu Vašeho domu či bytu tvoří mnoho drobností, z nichž si můžete mnohé sami vyrobit. Často k tomu stačí to, co máte doma, nebo levné drobné doplňky, které vhodně použijete. Náš tip - větší peníz investujte pouze do jediné dominanty, která na sebe strhne většinu pozornosti, a zbytek výzdoby si utvořte sami za pomoci drobných doplňků. Efekt bude skvělý a náklady nízké

Počet zobrazení: 3236


Adventní kovový věnec závěsný s červenými svíčkami, průměr 44cm, Kč 858,-

Vánoční aranžmá a dekorace Floresco 2012

10.11.2012 I letos pro vás máme připravených několik kolekcí stylových adventních věnců a vánočních dekorací Floresco 2012. Ať už v červenobílém, přírodním hnědozeleném, pohádkovém třpytivě bílém, hřejivě oranžovém nebo ledovém tyrkysovobílém, všechny tyto dekorace Vám pomohou snadno vytvořit jedinečnou a krásnou sváteční výzdobu a náladu.


Trvanlivé aranžmá v tónech oranžové a hnědé

Savana - podzimní trend 2012

15.09.2012 Podzimní trend 2012 Savana je inspirován africkou exotikou a typickými plody a barvami podzimu. Etno sošky, zvířecí motivy a exotické plody ozvláštňují tradiční aranžmá v aktuální oranžové, okrové a odstínech hnědé.

Počet zobrazení: 4266


Detail - letní kytice ve tvaru kornoutu s gerberami, růžemi, heřmánkem a zelení.

Léto v plném proudu - trend 2012

21.07.2012 Svěží barvy a jasné světlo jsou spolu s lučními květinami a letním ovocem důvěryhodnými posly léta. Barvy jsou syté a výrazné v módní kombinaci modrá, bílá, červená. Vazby evokují letní pohodu dovolené.


<< předchozí 1 2 následující >>