Přihlášení

Vyplňte uživatelské jméno a heslo, které vám bylo zasláno při registraci nebo první objednávce.

Zapoměli jste své heslo?

Pokud jste zapoměli své jméno nebo, můžete si o něj napsat. Vyplňte email a nové heslo vám bude automaticky zasláno.

Vyhledávání

Zadejte vyhledávaný výraz a klikněte na tlačítko Hledej.Svíčky Yankee Candle

Trvalou součástí našeho sortimentu se staly vonné svíčky a vůně do inetriéru známé značky Yankee Candle, které se svou výjimečnou kvalitou postupně staly nejznámějšími a nejprodávanějšími na světě.

Výjimečnost vůní Yankee Candle

Svíčka Yankee candleAutentické. Věrné předloze. Dlouhotrvající. Vůně Yankee candle vznikají z přírodních extraktů a esenciálních olejů. Nasazují vysokou laťku pro všechny ostatní, přenesou vás na cesty do důvěrně známých míst i do neznáma, do skutečného světa nebo naopak do kraje snů.

Experti Yankee Candle vytvářejí a cizelují každé jednotlivé aroma po celé roky a nabízí přes 200 druhů aromat včetně sezónních. Pokrývají škálu mnoha kategorií, od exotického ovoce a květů přes atmosféru každodenních situací až po specifickou vůni slavností a svátků.

 

Nejvyšší kvalita a trvanlivost

Svíčky Yankee CandleSvíčky jsou pečlivě vyráběny tak, aby uvolňovaly čistou, osvěžující a opravdovou vůni po celou dobu hoření. Čas hoření závisí na síle knotu, Yankee Candle má proto až 30 různých typů knotů, aby vonná svíčka vždy hořela správnou dobu a voněla do posledního záblesku plamínku.Každá vůně hoří jinak (lehké květinové vůně například hoří rychleji než těžké kořeněné), a proto každá potřebuje rozdílně upletený knot. Každý jednotlivý knot vonných svíček Yankee Candle je ručně natažen a narovnán. To zaručuje, že se můžete těšit z čisté, rovnoměrně hořící a dlouho se linoucí vůně. Svíčky voní i nezapálené. Doba hoření je extrémně dlouhá - až 150 hodin.

 

O značce Yankee Candle

Svíčky Yankee CandleSpolečnost Yankee Candle je ztělesněním tzv. amerického snu, kdy na začátku stál jeden člověk a v současnosti se jedná o největšího výrobce aroma produktů na světě. Její úspěch spočívá především ve spojení výjimečné kvality vůní, samotných svíček i designu. Každý, kdo si svíčku koupí, tedy dostane to nejlepší, co v tuto chvíli na trhu existuje. Svíčky hoří extrémně dlouho, přičemž po celou dobu voní se stejnou intezitou, a zároveň jsou stylovým doplňkem vašeho interiéru i v době, kdy nehoří. Hlavním důvodem pro jejich koupi je vytvoření specifické nálady, relaxace a nahražení nežádoucích pachů příjemnou vůní. Tím vším jsou nám produkty Yankee Candle velmi sympatické a jsme rádi, že můžeme jejich koupi našim zákazníkům zprostředkovat. 

Jak nejlépe vypálit svíčku

Svíčky Yankee CandleNejrovnoměrněji vypálíte vonnou svíčku tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Vrchní vrstva vosku je úplně rozpuštěná, a tak se vůně plně rozvine. Proto nezapalujte vonnou svíčku jen na několik minut, kdy se stačí rozpustit pouze okolí knotu, pak by se vám při dalším zapálení rozpustil opět jen prostřední důlek. Knot je potřeba udržovat zastřižený na délku 3 milimetrů: Delší knot vytváří tvar houby a svíčka pak kouří. Vonný vosk vložte do aromalampy a zapalte pod ním čajovou svíčku. Vosk nechte úplně rozehřát, aby vylučoval vonné silice v plné intenzitě. Po uhašení svíčky vosk v aromalampě ztuhne a bude připravený na opětovné rozehřátí. Pokud se chcete zbavit zbytků starého vosku, vložte nádobu do mrazáku a vosk vám vypadne do ruky.

Druhy vůní a vonných produktů

Značka Yankee Candle nabízí mnoho typů vůní pro různá roční období a zároveň několik typů výrobků pro interiérové vonění, z nichž si vybere skutečně každý podle svého vkusu i finančních možností.

Svicky Yankee candleHOUSEWARMER nejprodávanější klasické balení Yankee Candle svíček. Tradiční „kompotovky“ se skleněným víčkem, které vypadají stejně sympaticky jako domácí marmeláda od babičky, jsou plné sytých přírodních vůní v desítkách druhů. Existují ve 3 velikostech s dobou hoření od 40 do 150 hodin.

TUMBLER moderní verze skleněného balení s kovovým víčkem. Pro milovníky designu v čistých liniích. Etiketu lze z těchto vonných svíček snadno sloupnout, takže zůstane jen čistá skleněná dóza, která krásně doplní moderní interiér. Existují ve 3 velikostech s dobou hoření od 45 do 85 hodin.

SAMPLER VOTIVE tyto menší vonné svíčky jsou levnější variantou pro vyzkoušení, jaká vůně vám sedne nejlépe. Skvěle se s nimi vytváří aranžmá se svícny a dekoračními miskami. Hoří až 15 hodin.

VOSKY DO AROMALAMP nejlevnější variantou, jak vyzkoušet více vůní, jsou malé kulaté vosky. Vložíte je do aromalampy, ve které zapálíte normální čajovou svíčku. Vosk se v mističce rozpustí a za chvíli uvolňuje intenzivní vůni. Vosky můžete v aromalampě kombinovat a vytvořit si tak svou vlastní vonnou kompozici. Provoní vaši domácnost po 8 hodin.

VONNÁ STÉBLA ideální v případě, že nechcete, aby vám doma hořela svíčka (například kvůli dětem nebo zvířátkům). Stébla také tvoří estetický interiérový prvek a na rozdíl od svíček svou vůni uvolňují stále.

KONCENTROVANÉ SPREJE malé velikostí, velké výkonem. Velmi vydatné aroma už po jednom stříknutí (1 balení = 400 stříknutí). Obsahují složky pohlcující pach, ten tedy není překryt, ale odstraněn. Vůně vydrží ve vzduchu dlouhé hodiny.

Svíčky Yankee CandleCESTOVNÍ SPREJE ON THE GO krásné syté vůně ve formě cestovních sprejů (vydrží 65 stříknutí) můžete s sebou vzít i do kabelky. Neutralizují pachy. Vezměte je s sebou kdykoli potřebujete odstranit nepříjemné pachy.

ELEKTRICKÉ VŮNĚ DO ZÁSUVKY vaše oblíbená vůně a svěžest v místnosti nepřetržitě až na 40 dní.

VONNÉ SÁČKY vynikající k provonění malých prostorů (zásuvek, skříní koupelen, WC). Můžete si je s sebou přibalit do kufru a známá vůně domova vás bude provázet i na cestách. Můžete je přibalit k dárku pro vaše přátele, který tak získá osobitou vůni.

VŮNĚ DO AUTA klasické visačky, gelové visačky a oblíbené spreje pump & go pro svěží a čisté aroma vašeho miláčka.

Yankee Candle AROMATHERAPY SPA

ŘADA AROMATHERAPY SPA: Zkušení odborníci na aromaterapii od Yankee Candle vytvořili tuto kolekci pomocí čistých výtažků z esenciálních olejů tak, aby se vůně svíček dotkla vašich smyslů a přinesla vám klid, rovnováhu nebo naopak povzbuzení a svěžest. S těmito svíčkami můžete relaxovat a rychleji získat uvolněnou náladu.

 

 

Yankee Candle HOME REMEDIES

ŘADA HOME REMEDIES: velmi užitečné vonné svíčky! Mají schopnost pohltit nepříjemné pachy z kuchyně, cigaretového kouře, zvířecí srsti i běžné pachy domácnosti. Obsahují speciální složku, která eliminuje molekuly pachu ve vzduchu. Místo toho bude váš domov dlouho vonět svěží a čistou vůní.

 

 

Yankee Candle GOOD AIR

ŘADA GOOD AIR Nová kolekce s unikátní patentovanou technologií odstraňování pachů, která je velmi účinná. Dodá vašemu domovu svěží vůni pravé čistoty. V nabídce je svíčka-tumbler, vůně do zásuvky, sprej na textilie a koncentrovaný sprej pro okamžité odstranění pachů.

 

 

Interiér květinářství Floresco se svíčkami Yankee Candle

Svíčky zakoupíte v našem květinářství nebo e-shopu svíček Yankee Candle.