Přihlášení

Vyplňte uživatelské jméno a heslo, které vám bylo zasláno při registraci nebo první objednávce.

Zapoměli jste své heslo?

Pokud jste zapoměli své jméno nebo, můžete si o něj napsat. Vyplňte email a nové heslo vám bude automaticky zasláno.

Vyhledávání

Zadejte vyhledávaný výraz a klikněte na tlačítko Hledej.Na svatbu

Pro tento krásný a jedinečný den Vám nabízíme kompletní a profesionální služby, odborné poradenství, svatební vazbu i dodání a aranžování květinové výzdoby přímo na místě.

Ideální svatební kyticí je taková, která je navržena přímo pro konkrétní nevěstu a perfektně tak podtrhne její osobnost i svatební šaty. Pro bezchybný výsledný dojem je proto prospěšné, když do květinářství přijdete s fotografií šatů, a kytici vyberete po poradě s floristy z těch, které se k Vám a šatům budou nejlépe hodit. Máte-li zájem, je možné si dopředu domluvit schůzku s profesionálním floristou (telefonní číslo viz kontakty).

 

Prohlédněte si fotogalerie svatebních setů realizovaných květinářstvím Floresco:

Svatební set - kytice ve tvaru hroznu z růžíSvatební set  - kytice z bílých růží ve tvaru koule se zeleným převisemSvatební set  - atypická kytice z exotických květůSvatební set  - kulatá svatební kytice z růžíSvatební set  - jemná kulatá kytice z oranžových růží Svatební set - kytice z eustomy s převisem z kvítků hyacintuSvatební set - kytice ze zelených plodů a květůSvatební set - romantická kulatá kytice z bilých tulipánů

Svatební set - kulatá kytice z růží s přízdobouSvatební set  - převislá kytice z bílých růží a vínového phalaenopsisuSvatební set  - kulatá kytice z chryzantém a minirůží v oranžové barvěSvatební set - kytice z růží a kal ve tvaru kapkySvatební set - kytice z kal barvy skořiceSvatební set - kulatá kytice z růžíSvatební set - kulatá svatební kytice z růžových minigerberSvatební set - převislá kytice z eustemy, hrachoru,veroniky a růží


svatební kytice kulatá s heřmánkem

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie kytic s nevěstami, výzdoby svatební tabule, výzdoby klop a vozů a další svatební dekorace:

Fotogalerie kytic pro nevěstyFotogalerie - kytice s nevěstami Fotogalerie - přízdoba vozůFotogalerie - výzdoba slavnostní tabule Fotogalerie - svatební doplňky a dekoraceFotogalerie - přízdoba klopy ženicha


 

 

 

 

Jak postupovat? V obchodě Floresco se můžete inspirovat v mnoha katalozích s fotografiemi nejoblíbenějších svatebních kytic i moderních novinek. S našimi květináři zvolíte typ kytice, která se nejlépe hodí k Vaší postavě, osobnosti, šatům i celkovému stylu obřadu. Tu pak doladíte do konečné originální podoby v závislosti na Vašem přání a představě. To vše samozřejmě v rámci finančního rozpočtu, na kterém se závazně dopředu dohodnete.

Proč je svatební kytice dražší než běžná kytice? Cena svatební kytice bude vždy o něco vyšší než u zcela běžných kytic, a to ze dvou důvodů. Tím prvním je vysoká náročnost zpracování vazby, která trvá několik hodin a vyžaduje velkou zkušenost, zručnost a cit. Důvod je samozřejmě jak estetický, tak i praktický - kytice musí vydržet zátěž neustálé manipulace v bezchybném stavu a zůstat čerstvá za jakéhokoli počasí. Tím druhým je nutnost použít hodně květů a materiálu. U vazby květin platí toto pravidlo: čím více květů použijete, tím dokonalejší a efektnější tvar dostanete. Nelze tedy říci, že cena se odvíjí jen od velikosti kytice. Vše záleží na způsobu vazby a nárocích na její výsledný tvar. Svatební kytice patří z tohoto hlediska k těm nejnáročnějším, proto se na ně musí použít výrazně větší množství květů a materiálu než u běžné kytice stejné nebo i větší velikosti.

Kolik bude tedy kytice stát? Pro lepší orientaci uvádíme u některých svatebních setů ceny. Výše ceny za svatební kytici se však odvíjí především od druhu a množství použitého materiálu. Mírný vliv na cenu může mít i sezónnost. Ceny podobné kytice se proto mohou lišit od námi uvedených až o 10%. Obecně se dá říci, že mezi cenově náročnější patří kytice z luxusních květů jako jsou kaly a orchideje. Levnější jsou kytice z růží a běžných řezaných květů.