Přihlášení

Vyplňte uživatelské jméno a heslo, které vám bylo zasláno při registraci nebo první objednávce.

Zapoměli jste své heslo?

Pokud jste zapoměli své jméno nebo, můžete si o něj napsat. Vyplňte email a nové heslo vám bude automaticky zasláno.

Vyhledávání

Zadejte vyhledávaný výraz a klikněte na tlačítko Hledej.Do firmy

Nabízíme květinová aranžmá vhodná na výzdobu komerčních prostor jako recepce, restaurace, sály, kanceláře, výstavní haly a podobně. Dále se zabýváme vazbou kytic a aranžmá určených pro předání na veřejné slavnostní příležitosti. Naše služby jsou následující:

Novinka! Pronájem floristických konstrukcí do komerčních prostor

Floristická konstrukce k výzdobě komerčních prostor

Restaurace, sály, show room, kostel, apod. Pro tuto výzdobu zajistíme efektní floristické konstrukce vyrobené naší floristkou. Aranžmá v těchto konstrukcích splňují nejpřísnější nároky moderního designu a mohou popř. vznikat na zakázku i ve spolupráci s profesionálními designéry či architekty. Aranžmá dodáváme na fakturu a zajišťujeme jejich pravidelnou obměnu a údržbu dle dohody s odběratelem.

Dlouhodobá výzdoba malých komerčních prostor

Aranžmá určené na recepci

Recepce, obchody a kanceláře. Zde se jedná především o živá i trvanlivá aranžmá v nádobě nebo aranžmá na stěnu. Aranžmá dodáváme na fakturu a zajišťujeme jejich pravidelnou obměnu a údržbu dle dohody s odběratelem.

 

Vazba reprezentativních kytic na slavnostní veřejné příležitosti

veřejné předávání kytice při slavnostním vyhlášení

Pro příležitosti jako divadelní premiéra, koncert, televizní přenos, beseda, návštěva politika apod. připravujeme reprezentativní kytice a květinové koše určené k předání váženým osobnostem. Způsob platby dohodou, v závislosti na objemu zakázky.

 

 

Jednorázová výzdoba interiéru či exteriéru pro slavnostní příležitost

Fotogalerie - výzdoba slavnostní tabule

V případě slavnostní recepce, výroční schůze nebo jiné výjimečné příležitosti nabízíme reprezentativní výzdobu stolů i okolních prostor dle přání a rozpočtu odběratele.

Způsob platby dohodou, v závislosti na objemu zakázky.

 

Reference

Mezi naše dlouhodobé zákazníky patří společnosti BPA sport marketing a.s., Merck Sharp & Dohme s.r.o.; Taylor Wessing e|n|w|c; Café Imperial, ASB Prague s.r.o.; Hotel Salvator; TMF Czech a.s.; AMISTA investiční společnost, a.s.; Servier s.r.o.; Tanec Praha o.s.