Přihlášení

Vyplňte uživatelské jméno a heslo, které vám bylo zasláno při registraci nebo první objednávce.

Zapoměli jste své heslo?

Pokud jste zapoměli své jméno nebo, můžete si o něj napsat. Vyplňte email a nové heslo vám bude automaticky zasláno.

Vyhledávání

Zadejte vyhledávaný výraz a klikněte na tlačítko Hledej.Do bytu

Trvanlivá květinová aranžmá jsou skvělou a nenákladnou dekorací každého interiéru. Radost vám přinese nejen krása samotných květin, ale také pohled na tvořivé a překvapivé kombinace rostlin, nádob a doplňků, kterými si můžete sami v bytě vytvořit zcela nové a jedinečné zákoutí.

Trvanlivé aranžmá do bytu v barvách podzimu 2011

Každá bytová dekorace z naší dílny je originál, který je výsledkem pečlivého výběru materiálu a tvořivého zpracování vazby v požadovaném stylu. Design těchto aranžmá vychází z dobových trendů, takže se jedná o velmi rozmanité a neotřelé bytové doplňky. Kromě řezaných květin a jejich trvanlivých variant, vytváříme i dekorativní bytová aranžmá z rostlin hrnkových. Každý druh materiálu má svá pro a proti, ale všechny slouží jako efektní a stylová dekorace bytu. 

 

 

 

Prezentace hrnkových rostlin

Fíkus v dekorativním obalu s přízdobou z kůry

Hrnkové rostliny jsou tradičním a nepřehlédnutelným bytovým doplňkem. Jejich prezentace si proto zaslouží vaši pozornost, protože může i při velmi nízkých nákladech znamenat výraznou změnu. Cenné tipy jak na to, můžete získat na našich stránkách i v obchodě. Nejjednodušší je zvolit stylové obaly na květináče. Květiny v nich lze dále dozdobit sezónní či celoroční přízdobou, která bude stylově odpovídat danému období nebo vašemu interéru. Nejzajímavějším způsobem, jak lze hrnkové květiny prezentovat, jsou dekorativní aranžmá v nádobě sesazená z několika hrnkových rostlin. Jejich největší předností je to, že oproti podobným aranžmá z trvanlivých neživých materiálů, se můžete těšit z dlouhotrvající zelené dekorace, která k vám vnese kousek svěží energie přírody.

 

Bytové dekorace z umělých a sušených květů

Trvanlivá květinová dekorace do bytu

Při výrobě bytových dekorací z trvanlivých materiálů klademe důraz na výběr kvalitních materiálů a doplňků. Aranžmá lze vytvořit v jakékoli barevné kombinaci či stylu: moderním, minimalistickém, rustikálním, přírodním, sezónním, svátečním apod. Jejich zásadní výhoda spočívá v dlouhé trvanlivosti. Stávají se tak skvělou alternativou k aranžmá ze řezaných či hrnkových rostlin. Umělé napodobeniny květů, které používáme do svých vazeb, jsou vyráběny převážně z pravého či umělého hedvábí, polyesteru a bavlny. Vypadají velmi luxusně a realisticky, přitom jejich pořizovací cena nepřevyšuje cenu květů živých. V bytě je lze umístit i tam, kde nemají živé pokojové květiny pro svůj růst vhodné podmínky, nebo kde jsou aranžmá ze živých květů cenově nedostupná. Tyto přednosti z nich činí velmi vítanou součást našeho trvalého sortimentu.